mapa strony   |   kontakt   |

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego Szczecin

Otwarcie siedziby Filii WSPR w Szczecinie Dąbiu

09.10.2015, 11:53

   7 października 2015 r. o godzinie 12.00 odbyło się uroczyste otwarcie nowo wybudowanej siedziby Filii Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie Dąbiu przy ul. Gryfińskiej 2a.
   W uroczystości wzięli udział: Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pan Olgierd Geblewicz, przedstawiciel Wojewody Zachodniopomorskiego Pan Piotr Gabinowski, przedstawiciel Rady Miasta Szczecina Pan prof. Tomasz Grodzki, przedstawiciele miejscowych władz, projektanci i wykonawcy oraz dyrekcja i pracownicy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.
   Inwestycja polegała na wyburzeniu starej zabudowy i wybudowaniu na jej miejscu dwóch nowych budynków. Prace przebiegały w dwu etapach, w latach 2014 i 2015. W efekcie powstał bardzo ładny kompleks spełniający obowiązujące standardy dla potrzeb funkcjonowania zespołów ratownictwa medycznego. Znajdują się w nim garaże, stanowisko do mycia i odkażania ambulansów, pomieszczenie do składowania odpadów, magazyny i pomieszczenia socjalno-biurowe. Budowa nowej siedziby Filii WSPR w Szczecinie Dąbiu miała na celu poprawę warunków funkcjonowania i socjalno-bytowych załóg zespołów ratownictwa medycznego zabezpieczających mieszkańców prawobrzeża miasta Szczecina.

Pokaż metryczkę tego dokumentu drukuj 
Wiadomość oglądana razy: 1 529
Opublikował: Dariusz Chojnicki
Publikacja dnia: 09.10.2015, 11:53
 
Ukryj metryczkę tego dokumentu     drukuj 


bip.gov.pl